Projektis osalemise avaldus koolidele

Palun täida allolevad väljad ning saada meile avaldus kooli lisamiseks käesolevasse projekti. Projektis osalemise avalduse vastuvõtmisel luuakse koolile oma alaleht projekti veebilehel ning toetusfond, mille eesmärgi täitumisel saadame koolile mänguvahendid. Koolil endal rahalist kohustust ei teki, toetusfondi kogutakse raha lahketelt annetajatelt – lapsevanematelt, ettevõtetelt ja organisatsioonidelt, kes soovivad projekti panustada.

NB! Kooli peaks projekti lisama kooli esindaja, mitte lapsevanem ega keegi kõrvalseisja. Oluline on, et koolil oleks soov ja valmisolek projektis osalemiseks.

Kui kõhkled, kas sinu kool on valmis projektis osalema, siis loe lisaks ka vastuseid korduvatele küsimustele. Kui sul aga on siiski veel küsimusi, võta meiega julgesti ühendust: info@rotarymoon.ee.

Nt. 58123456
Küsime selleks, et välja arvutada projekti maksumus, mis sõltub vajalike mänguvahendite arvust. Kui soovid mänguvahendeid ka lasteaia- või põhikoolilastele, siis palun kirjuta siia laste arv, kellele sinu koolis mänguvahendid mõeldud on.

Käesoleva vormi kaudu saadetud andmeid hoiab ja töötleb Tallinn Moon Rotary Klubi. Andmeid kasutatakse kommunikatsiooniks vaid käesoleva projekti raames ega edastata kolmandatele osapooltele. Kontaktisikutel on õigus igal hetkel paluda oma andmete kustutamist, teavitades sellest kirjalikult e-maili teel: info@rotarymoon.ee.

Kontakt
info@rotarymoon.ee